НОВИНИ

Реабілітовані історією. Кіровоградська область. Книга 1. / Упорядник В. Бондар. - Кіровоград, 2008. - 670 с. Завантажити.

У першій книзі науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Кіровоградська область» надрукована вступна стаття із аналізом регіональних особливостей політичних репресій, розділ «Мовою документів», короткі біографічні дані уродженців та мешканців чотирьох районів сучасної Кіровоградщини (Бобринецького, Вільшанського, Гайворонського та Голованівського), які зазнали політичних репресій у 1918–1991 роках.

Реабілітовані історією. Кіровоградська область. Книга 2. / Упорядник В. Бондар. - Кіровоград, 2004. - 538 с. Завантажити.

У другій книзінауково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Кіровоградська область» опубліковані біографічні дані майже чотирьох тисяч уродженців та мешканців п’яти районів сучасної Кіровоградщини (Добровеличківського, Долинського, 3нам’ямського. Кіровоградського та Компаніївського), які зазнали незаконних репресій у 1918–1991 рр. Кожному списку передують нариси про відомих у краї людей, характерні випадки наруги над людиною, спогади репресованих та їхніх нащадків.

Реабілітовані історією. Кіровоградська область. Книга 3. / Упорядник В. Бондар. - Кіровоград, 2005. - 336 с. Завантажити.

У третій книзі науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Кіровоградська область» опубліковані біографічні дані уродженців та мешканців Маловисківського, Новгородківського, Новоархангельського, Новомиргородського, Новоукраїнського районів, які зазнали незаконних репресій у 1918–1991 рр. Кожному списку передують нариси про відомих у краї людей, характерні випадки наруги над людиною, спогади репресованих та їхніх нащадків.

Реабілітовані історією. Кіровоградська область. Книга 4. / Упорядник В. Бондар. - Кіровоград, 2007. - 223 с. Завантажити.

У четвертій книзі науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Кіровоградська область» опубліковані біографічні дані майже чотирьох тисяч уродженців та мешканців чотирьох районів сучасної Кіровоградщини (Олександрівського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського), які зазнали незаконних репресій у 1918–1991 рр. Кожному списку передують нариси про відомих у краї людей, про характерні випадки наруги над людиною, спогади репресованих та їхніх нащадків.

Реабілітовані історією. Кіровоградська область. Книга 5. / Упорядник В. Бондар. - Кіровоград, 2009. - 480 с. Завантажити.

У п’ятій книзі науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Кіровоградська область» опубліковані біографічні дані уродженців та мешканців м. Кіровограда, Світловодського, Ульянівського й Устинівського районів, які зазнали незаконних репресій у 1918–1991 рр. Кожному списку передують нариси про відомих у краї людей, характерні випадки наруги над людиною, спогади репресованих та їхніх нащадків.

Реабілітовані історією. Кіровоградська область. Книга 6. / Упорядники В. Бондар, О. Бабенко, Б. Шевченко. - Кіровоград, 2013. - 336 с.

У шостій книзі багатотомного видання «Реабілітовані історією.Кіровоградська область» читач знайде короткі біографічні дані майже 1800 уродженців та мешканців з усіх районів сучасної Кіровоградщини, які зазнали незаконних репресій за роки радянської влади у 1918-1991 роках і їхні імені не були з різних причин зафіксовані у попередніх п’яти томах цього видання. Тут значаться також біографічні довідки реабілітованих, справи яких випадково потрапили в наш обласний архів. Іще одну групу реабілітованих становлять ті, чиї справи й досі перебувають у архіві СБУ Кіровоградської області. Прізвища репресованих розташовані у алфавітному порядку в межах розділу кожного району, незалежно від часу репресій. У цій книзі публікуються також нариси та спогади репресованих, цікаві документальні матеріали та чималий розділ ілюстрацій із справ репресованих та приватних архівів.

Реабілітовані історією. Кіровоградська область. Книга 7. / Упорядники О. Бабенко, Б. Шевченко, Д. Третяк. - Кропивницький, 2019. - 358 с.

У сьомій книзі багатотомного видання «Реабілітовані історією. Кіровоградська область»  читач знайде короткі біографічні дані про уродженців та мешканців сучасної Кіровоградщини, які у кінці 20-х - на початку 30-х років ХХ ст. були розкуркулені та виселені за межі України під час проведення радянською владою колективізації сільського господарства. Прізвища розкуркулених селян розташовані у алфавітному порядку в межах розділу району. У цій книзі публікуються також нариси про колективізацію сільського господарства Кіровоградщини та розкуркулення сільського населення, а також цікаві документи з архіву управління МВС України у Кіровоградській області.